sobota 25. srpna 2012

Nick a Norah - Až do ochraptění

Poslední dobou jsem na čtení neměla jak čas tak náladu a když už ten čas byl tak nebylo co číst. No, ale pak jsem konečně měla možnost zajet si do blízké knihovny a vypůjčit si pár knížek respektive 3 knížky. A začnu tou, se kterou šlo čtení samo.

Nick a Norah - Až do ochraptění 

 Tak na tuto knihu jsem čekala už hrozně dlouho a asi 2 týdny jsem si pobyla v čekací listině a tadá konečně jsem měla možnost si jí přečíst. Kniha vypráví o dvojici mladých lidí kteří se seznámí v jednou klubu. Kniha mapuje pouze jednu noc, ale nenechte se odradit nemáte ani tušení kolik se toho za takovou normální noc může udát. Moc se mi líbila. Podle mě je to taková ta love story, která se bude líbit snad každý holce. Příběh zase není nijak převratný, ale napsaná je moc pěkně a do děje vás určitě vtáhne. Já jsem po ní toužila hrozně dlouho a objevila jsem jí konkrétně na goodread.com. Jinak tato knížka je zfilmovaná. Já jsem film ještě neviděla, ale v nejbližší době se na něj moc ráda podívám a posoudím co bylo lepší. :)

"Můžeš na pět minut předstírat, že jsi moje holka?“ ptá se Nick Norah, když mezi návštěvníky klubu uvidí svou bývalku. A právě takovým klišé začíná příběh dvou mladých lidí, jejichž životní cesty se náhle protnou a trochu kodrcavě pak spolu pokračují.
Nick je basák a jediný hetero v punkové kapele plné gayů. Norah je dívka, která má pocit, že víc problémů by nedokázal řešit ani tým specialistů v ...

Žádné komentáře:

Okomentovat