úterý 28. srpna 2012

To - Stephen King

     Asi před měsícem jsem si objednala knihu To od známého mistra strachu Stephena Kinga. A jsem ráda, že jsem tak učinila. Toto je vůbec moje první kniha od něho, a za to se docela stydím. Protože všichni kdo mě znají ví, že já miluji se bát a jsem velký hororový fanoušek, i když v poslední době mě horory nebaví. A není to tím, že bych snad přestala mít ráda horory samotné ani tím, že bych měla nějaké období, ale je to horory jako takovými. Za poslední 3 roky jsem zhlédla nespočetně mnoho hororů, ale v poslední době se jich kvalitních už moc nenajde a o ději už radši nemluvím. Ale dost už toho.

       Kniha vás na první pohled zaujme jak obalem, který mě dlouho děsí, tak i svými 1016 stránky. Ano je to pořádná bichle a dalo mi zabrat než jsem jí dočetla. Už u prvních stran jsem věděla, že kniha mě bude bavit. Musím říct, že doposud jsem s klauny neměla žádný problém ( DOPOSUD ) ! =D Příběh jako takový je velmi originální a mě velmi bavil. Kdo nad knihou váháte a nechce se vám za ní dávat víc jak 300,-kč levněji totiž knihu asi neseženete, tak utíkejte do nejbližší knihovny a půjčte si jí nebudete litovat. Na knihu existuje i filmové zpracování ovšem kniha je mnohem lepší. =)
  

Anotace:  Bylo jich sedm a byli velmi mladí, když se jejich první klopýtnutí změnilo v horor. Nyní už jsou dospělými muži a ženou. Rozprchli se do velkého světa, aby v něm dosáhli úspěchu a štěstí. Ale nikdo z nich se nemůže ubránit síle, která je táhne zpátky do městečka Derry, aby stanuli tváří v tvář noční můře bez konce a zlu beze jména...

1 komentář:

  1. To jsem nečetla nesčetněkrát. Moje nejoblíbenější pasáže jsou všechny, kde je celá parta a nejděsivější je pro mě asi okamžik setkání s vlkodlakem ve starém domě, kam se vypraví Richie a Bill.

    OdpovědětVymazat