pátek 28. září 2012

Podzim a Zima

Pomalu a jistě se nám blíží podzim a zima. Každé ráno vystávám na zastávce a klepu kosu, než se ten s prominutím blbej řidič naráčí nastartovat autobus a dojet až k nám. Ach já zimu táák nesnáším, ale to nemění nic na tom, že na podzim a zimu se táák hrozně těším. Jako spoustu lidí mě prostě léto už přestalo bavit a těším se jak zasednu do křesla a budu koukat na to všelijak barevné listí, zasněženou zahradu a ty nejhezčí západy slunce, na které mám ze svého pokojíčku úžasný výhled, pít limetkovo-zázvorový čaj a číst,číst,číst. =) No tak snad se mi to splní a počasí mě nezradí jako minulý rok, kdy místo výhledu na bílou krajinu jsem měla výhled na rozčvachtané bláto a šedivou oblohu.

Taky vás ten obrázek tak uklidńuje ?

A taky nás čeká plno svátků př. Mikuláš a Vánoce. Hrozně mě mrzí, že se u nás neslaví Halloween, ale jsou tu pouze dušičky, které pro nás mladé už nic moc neznamenají a moc lidí je naslaví. Kdyby jsme tu však měli ten pravý americký Halloween to by bylo něco. Děti by si užívali, nosili a vymýšleli by si kostými a prostě byla by to zábava. No možná to někdo někdy zavede. =)

  

Jinak mě ted´ čeká týden volna v pondělí mám pouze do 11, v úterý jdeme na prohlídku zámku, který se schodou okolností nachází asi kilometr od mého baráčku, takže si budu moct vstávat až na 10, ve středu jdem do kina a čtvrtek, pátek máme volno. Konečně budu mít zase čas na moje starý kámoše a kámošky a spoustu knih a celkově to bude super (snad). =)
Žádné komentáře:

Okomentovat