pátek 14. září 2012

Šepot - Isabel Abedi

Zdraví vás opičák Pepíno ! :-D Ne to jsem jen JÁ trochu jsem se nudila. ;-)
Můžu upřímně říci, že hrozně závidím holkám, které jsou fotogenické, protože já tuto vlastnost naprosto postrádám. Mě prostě žádný foťák nemá rád a na každé fotce vypadám jak mentálně postižená. Jednou takhle nás fotil fotograf na tanečních a my jsme tancovali pomalí Valčík a já jediná na každé fotce vypadala jako že tancuju Hip Hop :-( achjo :-D.                       

No nic dneska vám přináším další recenzi a to na ne moc známou knížku Šepot od Isabel Abedi. Kniha je super a má moc pěkný a zajímavý příběh o neobjasněné vraždě, domě plném tajemství a o první velké lásce. Je to něco na způsob romantické detektivky. Celou knihu jsem hádala kdo je ten vrah, ale nějak jsem se netrefila. Ale teď když na tom zpětně přemýšlím kniha nám dávala mnoho nápověd, no ale ono se to zná pokaždé snadné když už to víte. 
Konec knížky se mi líbil asi nejvíce. Vyřešení příběhu a potom milostná scéna mezi Davidem a Noou (Noa).                                                                  
Autorka této knížky není moc známá, teda já jí až do teď neznala. Chystám se od Isabel pořídit jestě jednu její knihu a to Isolu jejíž anotace mě nadchla.

   

Anotace:
Šepot, tak Noa pokřtila pět set let starý zanedbaný dům na venkově, v němž má strávit prázdniny se svou matkou. Ze staré budovy vyzařuje něco hrozivého, ale zdá se, že kromě Noi to nikdo nevnímá. Starý dům obklopuje neskutečné ticho, tísnivé a nebezpečné. Když do něj Noa poprvé vstoupí, ovládne ji strach a zvědavé očekávání. Přesto, jako by nikdo kromě ní netušil, že stará budova skrývá dlouho opatrované tajemství.  

3 komentáře:

 1. Ty jsi kecka! ;-) Na to, jak se na fotkách "ksichtíš", na nich vypadáš moc dobře. Žádný opičák Pepíno! :-D
  Šepot jsem měla nedávno v knihkupectví v ruce, ale nakonec jsem ho nekoupila. Ale brzy to asi udělám. Dobrý konce mám moc rádas! ;-)

  Giveaway

  OdpovědětVymazat
 2. Ahojky. Pokud jsi se ještě nezúčastnila GA u mě na blogu http://handbagforladies.blogspot.cz/2012/09/kiss-for-miss-giveaway.html
  Tak budu moc ráda, když se zúčastníš a zkusíš své štěstí. :)

  OdpovědětVymazat