středa 31. října 2012

???

Ahoj lidičky, určitě jste si všimli mé neaktivity... Noo abych to tedy uvedla na pravou míru jsem už druhým týdnem nemocná a až teď mám pocit že už se to začíná lepšit. Normálně bych dobu nemoci brala jako skvělou příležitost věnovat se blogu a spolu sním i knihám, ale já jsem neměla sílu ani dojít si na záchod. Vůbec nevím, kde jsem k tomu bacilu přišla.
Je to bída tenhle víkend mám mít rande které už mám domluvené měsíc a minule jsem ho taky rušila, takže jestli ho zruším i pro tentokrát ten kluk mi uteče a už se nevrátí nebo si to nějak špatně vyloží, že se mu vyhýbám.
Poslední dobou hubnu čím dál víc. Tento  měsíc jsem totiž chodila s holkami pravidelně tancovat do jednoho clubu, a tak jsem trošku vybočila z  mého rutiního pátečního večera, kdy většinou sedím nad nějakým filmem nebo s rozečtenou knihou v ruce. No a teď do toho ještě ta nemoc, při které mohu jíst max. 2 jogurty denně, ale abych byla upřímná radši bych tloustla než hubla. Normálně vážím 60 kilo a teď ? Okolo 55, ale nebojím se toho, že bych to nenabrala zpátky přitom jaký jsem hrozný labužník. ;-) Pomalu počítám dni, kdy budu moct strčit do pusy pořádný kus grilovaného masa nebo třeba klidně i salámu z rohlíkem, ale jogurty nebudu chtít pravděpodobně dlouho vidět...
Jsou 2 hodiny ráno a já jsem naprosto odpočatá a vyspalá nee spíše přespalá. No nic du se mrknout na nějaký díl Dva a půl chlapa a pak si zkusím ještě lehnout.
                                                Brzo se můžete těšit na nové recenze ! KONEČNĚ. ;-)

Žádné komentáře:

Okomentovat