pátek 4. července 2014

Božský Cizinec - Christina Laurenová

Dnes tu máme po dlouhé době další recenzi a tentokrát na druhou knihu ze tří na sebe nepřímo navazujících dílů. Jedná se o Božského Cizince, který se svým dějem malinko podobá Fifty Shades Of Grey.
Kniha má romantický děj s (větší) kapkou erotiky.


AnotaceAby unikla expříteli, který ji podváděl, rozhodne se Sara Dillon odstěhovat do New Yorku, kde hodlá najít vzrušení, bez toho, aby se musela vázat. Takže když v jednom klubu potká neodolatelného sexy Brita, neočekává nic jiného, než noc plnou zábavy. Ale způsob – a rychlost – s jakou ztrácí zábrany ji dovede k jednorázovce i Božskému cizinci.

Celé město ví, že má Max Stella rád ženy, ne že by kdy narazil na takovou, co by si rád udržel. Až do chvíle, kdy potká Saru, která mu dovolí daleko víc, než jiné ženy – například pár velice choulostivých fotografií. Pak se začne ptát sám sebe, jestli pro něj mimo ložnici existuje také něco jiného.Tajné a žhavé schůzky na místech, kde je můžou přistihnout, jsou pro Saru menším zlem i strašákem, než soukromé prostory, kde by se s Maxem mohla více sblížit.


Kniha je velice jednoduše napsaná a čte se jedna báseň. Komu se líbí takovýto žánr jí zhltne raz dva. Já knihu přečetla asi za 3 dny.
Dějově je kniha taková ta provařená klasika pro holky. Žena pozná muže chvilku se spolu scházejí a postupně přichází zamilovanost, láska a poté šťastný konec.
Samotný příběh se točí kolem mladé ženy Sáry, která se přestěhuje do New Yorku, kde si najde byt a práci ve velké společnosti. Má zlomené srdce s předchozího vztahu a její nejlepší kamarádka se jí z toho rozhodne dostat. Jednoho večera se vydají do jednoho New Yorského klubu, kde Sára narazí na pohledného mladého muže, a tak začne příběh této dvojice. 
Jak Max, tak Sára mi byli sympatičtí od samého začátku knihy a doufám, že se tu a tam objeví a i v dalším díle. 
První knihu jsem nečetla, takže nemohu posoudit jaká z nich je na tom lépe, ale v blízké době se chystám na třetí díl. Kde bych rozebrala knihu více dopodrobna. Co jsem četla anotaci kniha vypadá celkem obyčejně, ale uvidíme třeba nás překvapí. Do Googlu jsem zadala celé jméno Maxe z knihy a vyhledalo mi to doopravdy pár pěkných chlápků. Tento na Maxe úplně sedí plus ta kamera v ruce. (Kdo četl knihu tak ví) :D


Žádné komentáře:

Okomentovat