sobota 12. července 2014

Nabíječ - Alice Clayton

Název: Nabíječ
Autor: Alice Clayton
Série: Cocktail
Počet stran: 280
Nakladatelství: Mladá fronta

Anotace: Caroline má fantastický byt v San Francisku a dokonalého kuchyňského robota, ale nemá Óčko!
Caroline má skvěle našlápnutou kariéru, kancelář s výhledem na záliv a recept na výtečnou cuketovou buchtu, ale nemá Óčko!! Caroline má nejlepšího kocoura na světě, super kámošky a plný dekolt, ale nemá Óčko!!! A navíc, světe div se, stěnou její ložnice otřásá noc co noc její sexy soused, co si v posteli servítky rozhodně nebere. No, není to zákon schválnosti? Každé zasténání, naplácání a – bože, zamňoukání? – Caroline připomíná, že přichází nejen o spánek, ale že jí, na rozdíl od Nabíječových partnerek, chybí taky… Jo, uhádli jste, Óčko! Když bušení do zdi málem vyklepe Caroline z postele, rupnou jí nervy a oděná do sexuální frustrace a růžové noční košilky se svému sousedovi postaví tváří v tvář. Jenže jejich noční potyčka je, řekněme, jen začátek, protože s tenkými stěnami napětí mezi nimi roste…

  Dobré odpoledne Všem! 
 Dneska vám představím knihu s názvem Nabíječ, která vyhrála na Goodreads 2.místo nejvtipnější knihy roku, jak už hlásá popisek na obalu knihy. 
Tuto knihu budete buď milovat nebo nenávidět. A já osobně jí miluji. Je to skvělé, jednoduché, vtipné, letní čtení. Po celou dobu jsem se skvěle bavila a soucítila se všemi postavami. Až na ten konec, který byl na můj vkus hodně přehnaný, ale dalo se překousnout. Ke knize bych měla ještě jednu výtku a to používání celkem dosti sprostých slov, ale to asi k takovéto knize prostě patří. Bohužel já si na to asi nikdy nezvyknu a bez těch slov jako Óčko a kazimrdka by to bylo mnohem lepší!
 Zpět k samotnému příběhu. Ten se odehrává převážně v San Francisku, kam se nastěhuje mladá designérka Caroline. Všechno je perfektní až na dvě věci chybí jí takzvané Óčko (orgasmus) a vedle v bytě probíhají úplné orgije a Caroline tiše závidí. Jednoho večera se svým sousedem Simonem potká na jednom večírku. Caroline ho nenávidí, ale současně jí Simon alias Nabíječ přitahuje. Stanou se z nich kamarádi, a jak už  to tak bývá z kamarádství se stane něco víc. 
 Jinak knihu doporučuji všemi deseti a pokud vás tento žánr láká, tak s chutí do čtení. A kdyby vás neokouzlil svalnatý Simon nebo prsatice Caroline a jejich dobrodružství v posteli, tak si zamilujete alespoň Cliva neboli móc chytrého kocoura. 


Žádné komentáře:

Okomentovat